Wydawnictwo Turystyczne

Praca

Wydawnictwo Turystyczne ExpressMap poszukuje kandydatów na stanowisko:

ANALITYK SPRZEDAŻY DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW

Miejsce pracy: Warszawa

Od lat żyjemy podróżami. Dziś jesteśmy jednym z największych w Polsce wydawców przewodników turystycznych, atlasów i map. Działamy także na rynkach międzynarodowych: we Francji i w kilkunastu innych państwach. Proponujemy pracę w stabilnym wydawnictwie, wiarygodnym dla partnerów biznesowych i cenionym przez branżę, z interesującą ofertą ciepło odbieraną przez czytelników.

Myślisz nieszablonowo i lubisz szukać niekonwencjonalnych rozwiązań? Inspiruje Cię praca w grupie, a samodzielne analizy traktujesz jak wyzwanie?

Od kandydatów oczekujemy:
• bardzo dobrej znajomości programu Excel (VBA),
• samodzielności i zdolności analitycznego myślenia,
• doświadczenia w pracy przy przetwarzaniu i prezentacji danych.

Twoje przyszłe zadania:
• sporządzanie analiz i zestawień sprzedaży,
• planowanie zadań w poszczególnych kanałach sprzedażowych,
• wprowadzanie usprawnień w procesach analitycznych,
• budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi klientami,
• monitorowanie działań konkurencji i analiza trendów rynkowych.

Co możemy Ci zaoferować:
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• możliwości rozwoju zawodowego,
• samodzielność w działaniu,
• miłą atmosferę pracy w zgranym, młodym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@e-map.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych
z dn. 28.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 833)”.